Онлайн портал Stavki.ua та гра Counter-Strike

28.05.2021 14:09

У всьому світі грають в комп'ютерну гру Counter-Strike, а сайт Stavki.ua запрошує вивчити огляди букмекерських контор, де можна робити ставки за гроші. КС ГО є мережевим шутером від першої особи, і кількість його шанувальників вже давно перевищує 1 000 000 користувачів. У будь-який момент можливо влитися в ком'юніті та не платити за це гроші, завдяки моделі Free-to-Play. В українських букмекерських конторах можна робити ставки на гроші, граючи на матчах топових колективів. Турніри організовуються на рейтингових майданчиках, а в якості винагороди заявлені величезні призові фонди. На інформаційному ресурсі представлені топові команди, відомі турніри для гри в КС ГО.

slots

Типи ставок у Counter-Strike

На кіберспорт КС ГО ставки поділяються на три види. За певними коефіцієнтами проводяться ординари, заявлені на одну подію. Також, пропонується прогнозувати на еспрес ставки КС ГО в одному купоні, де можна заявити кілька подій та виграти змінні коефіцієнти. Комбінація експресів користується популярністю в букмекерських конторах. Беттери можуть робити прогнози під час змагання, але обов'язково до його завершення. У реальному часі роблять ставки професіонали, використовуючи депозитні рахунки, що особливо вигідно, коли змагаються майстри одного рівня. Варіанти фори, тотала, переможця турніру або одного раунду - види ставок у букмекерів.

Стратегії беттингу в Counter-Strike, ставки скінами

Букмекерські контори приймають ставки скінами в КС ГО, що дозволяють заощадити реальні кошти. Мається на увазі, що гравці можуть обмінювати внутрішньоігрові предмети, такі як зброя, обмундирування та інші запчастини на гроші. Не всі букмекери представляють такий спосіб оплати, а якщо існує така послуга, то поповнюватися належить через спеціальний сервіс. В автоматичному режимі здійснюються процеси обміну, і впоратися зможе навіть новачок. Стабільний заробіток у грі забезпечать навички та стратегії, тому слід заздалегідь вивчити всі можливі нюанси. Відрізняються стратегії в кіберспортивному беттингу від звичайних парі на футбол та інші види спорту, так що рекомендується ретельно підготуватися.